about

گروه تخصصی و مهندسی مستر دیجیتال از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را با هدف ایجاد سازمانی دانش محور و موثر در پیشرفت و بهبود صنعت دیجیتال، بومی سازی تکنولوژی های نوین در کشور عزیزمان ایران و پیشرو در ارائه نسل جدید محصولات نظارتی و امنیتی، انواع رایانه و انواع لوازم جانبی آغاز کرده است.

این شرکت از همان ابتدا با پرورش نیروهای فنی و متخصص و با تکیه بر دانش سرمایه های انسانی و راهکار های نوین مهندسی خود و تأمین سبد کالای صنعت و خانواده به صورت همزمان با تلاشی خستگی ناپذیر، سعی در تحقق اهداف خود نمود و نقطه عطف جدیدی را در مسیر رشد شرکت رقم زد و در تلاش است تا بدست آوردن سهم گسترده ای از بازار کالای دیجیتال را به خود اختصاص دهد.

فعالیت این شرکت برخلاف سایر شرکت های رقیب، تنها به فروش و توزیع محصولات در بازار خلاصه نمی­شود؛ بلکه تمایز ویژه آن در ارائه خدماتی از قبیل آموزش و برگزاری دوره های تئوری و عملی در کارگاه های عملی و اعطای گواهینامه فنی، مشاوره کارشناسی (ارائه روشی کارآمد و کمک به انتخاب محصولی متناسب با مشخصات هر پروژه)، برآورد ریالی (ارائه پیش بینی تقریبی هزینه های پروژه)، اجرای فنی با قیمتی رقابتی همراه با بیمه و ضمانت نامه رسمی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش می­ باشد.

این شرکت با تحقیق و تمرکز بر روی نیاز بازار و عموم مردم (جهت مصارف خانگی و سازمانی)، جامعه مهندسین و صنعت دیجیتال همواره درصدد تأمین آنها برآمده و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نیست.

امید است که با لطف و مرحمت پروردگار و همراهی شما مشتریان وفادار و گرامی، بتوانیم گامی بلند در راستای اعتلای صنعت دیجیتال و جلب رضایت مداوم شما عزیزان برداریم.

largsitelogo

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...